Erik Bojničan Hádzaná

Sporta suverénne zdolala Bratislavčanov: Strelecky sa presadili všetci domáci hráči

Hlohovskí extraligisti si hladko poradili so súperom z hlavného mesta. Úspešný štart v extralige čakal na Lukáša Péchyho, ktorý si pripísal hneď aj premiérový gól. O tom, že boli domáci pri chuti svedčí, že sa všetci hráči v poli strelecky presadili!

Ilustračný obrázok k článku Sporta suverénne zdolala Bratislavčanov: Strelecky sa presadili všetci domáci hráči
Zdroj: TASR

Tréner Lipták, ktorý sa musel zaobísť už bez Dudáša, poslal od začiatku zápasu na pravom krídle do hry Lukáša Péchyho. Pre staršieho dorastenca to bol premiérový štart za mužov. V ďalšom priebehu okrem neho naskočil do hry aj ďalší dorastenec Hajko.

Hráči Sporty od začiatku zápasu nastúpili s chuťou na víťazstvo V 15. minúte zakončil krídelnú akciu gólom na 10:5 Péchy a pripísal si aj prvý gól medzi seniormi. Sporta si po zvyšok prvého polčasu udržiavala päťgólový rozdiel. Do šatní sa išlo za stavu 17:12.

Druhé dejstvo otvoril zo sedmičky Zaťko a prvýkrát bol rozdiel šesťgólový – 18:12. Následne vychytal náskok súpera Kašťák a keďže ŠKP hralo opäť bez brankára, Zaťko strelou cez celé ihrisko dával na 19:12. V záverečnej časti sa výbornými zákrokmi prezentoval Kašťák, ktorý ich mal na svojom konte taktiež desať a Sporty postupne navyšovala náskok až na konečných 32:22. Zaujímavosťou je, že gólovo sa presadili všetci hráči Sporty v poli.

Môže vás zaujímať:

Fanúšičky v Hlohovci rozhodli: Pozrite si TOP 3 najsexi hádzanárov Sporty

Zdraoj: www.sporta.sk / Foto: ilustračné

Rýchle správy

Najčítanejšie