Erik Bojničan Hádzaná

Fanúšičky v Hlohovci rozhodli: Pozrite si TOP 3 najsexi hádzanárov Sporty

Hlohovským hádzanárom sa v extralige, ako sme už zvyknutí, darí a atakujú popredné miesta v tabuľke. Okrem hry vedia naši hráči zaujať. Najmä ženy, medzi ktorými sme zisťovali, ktorý hráč sa im najviac páči a to nielen z pohľadu hádzanárskeho umenia :)

Ilustračný obrázok k článku Fanúšičky v Hlohovci rozhodli: Pozrite si TOP 3 najsexi hádzanárov Sporty
Zdroj: TASR

Hádzaná je v Hlohovci športom číslo jeden a nemalú zásluhu na tom majú hráči Sporty, ktorí už niekoľko sezón bojujú len o najvyššie priečky v extralige. Na súpiske HC Sporta Hlohovec je 17 hráčov. Najmladším je Lukáš Kožík (21) a najstarším brankár Dušan Olejár (41). Teraz však dajme hádzanárske umenie bokom. Hľadali sme najsexi hráča z tímu HC Sporta Hlohovec. Do internetovej ankety sa zapojili dievčatá a ženy rôznych vekových kategórií.

Ťažká voľba

Nájsť víťaza nebolo až také jednoduché. Každá má iný vkus a bolo to poznať. Mená sa spočiatku len zriedkavo opakovali. Zaujali napríklad mladý Lukáš Kožík (21), či Matej Takáč (23). Okrem najmladších hráčov tímu sa skloňovali aj mená skúsených opôr, medzi ktorými nechýbal napríklad František Zaťko (37), ktorý pred nedávnom oslávil desiate výročie ako hráč Sporty. Ako s úsmevom prezradila jedna z fanúšičiek: „Zaťko má charizmu aj sexi bradu.“

Medzi výberom fanúšičiek sa viac krát spomínali aj mená Ľubomír Ďuriš (28), Peter Dudáš (31), či Tomáš Laho (32), o ktorom jedna z dotazovaných prezradila, že v jej výbere zohralo rolu to: „že to nie je žiaden cukríček, ale normálny chlap, ktorý sa nemusí zdobiť žiadnymi módnymi doplnkami, aby vyzeral lepšie.“ Pri výbere sa nás jedna z fanúšičiek spýtala na to, či môže vyberať len spomedzi hráčov, keďže v jej rebríčku je na základe jeho charizmy na prvom mieste kormidelník Martin Lipták (51).

Takže aké je konečné poradie najsexi hádzanárov HC Sporty na základe hlasov oslovených Hlohovčaniek?

Tu je nimi zvolená TOP 3:

  • 1) Ľubomír Ďuriš
  • 2) František Zaťko
  • 3) Peter Dudáš

Keďže najbližší víkend je na programe reprezentačná pauza, o tom, či sa Hlohovčanky rozhodli správne sa môžete presvedčiť v sobotu 14. novembra, kedy Sporta privíta na domácej palubovke mužstvo z Bratislavy :)

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie