Erik Bojničan Rôzne

Fantastický úspech Hlohovčanky: Dominika zabojuje na majstrovstvách Európy! FOTO

Hlohovčanka Dominika Hankoščáková (19) predviedla parádny výkon. Získala zlatú medailu na majstrovstvách Slovenska a postúpila na európsky šampionát.

Ilustračný obrázok k článku Fantastický úspech Hlohovčanky: Dominika zabojuje na majstrovstvách Európy! FOTO
7
Galéria

V ostatnom období nášmu mestu spravilo dobré meno hneď niekoľko parádnych súťažných výkonov Hlohovčanov. Darilo sa tanečnej skupine Unitas, mažoretkám Sašetkám, orientálnej tanečnici Silvii Lisyovej či kulturistovi Michalovi Púčekovi. K nim sa najnovšie pridala aj pole dancerka Dominika Hankoščáková.

Talentovaná športovkyňa

Ešte len 19-ročná Hlohovčanka patrí v pole športe napriek svojmu mladému veku medzi slovenskú špičku. Parádne výkony talentovanej športovkyni za ostatné roky priniesli hneď niekoľko cenených umiestnení.

V juniorských kategóriách vybojovala napríklad striebro na európskom i svetovom šampionáte a darilo sa jej po prechode do kategórie Women profi, kde minulý rok získala striebro na majstrovstvách Slovenska.

Zdroj: Dominika Hankoščáková

Majstrovský titul

Aj tento rok je pre Hlohovčanku úspešný. D. Hankoščáková predviedla svoje umenie pred porotou na Majstrovstvách Slovenska v pole športe 2017, ktoré sa konali 13. mája v Trenčíne pod hlavičkou Pole Sporte Slovakia Federation. Výsledok, ktorý sa jej podaril hovorí sám za seba. Minuloročné umiestnenie ešte vylepšila.

Mladá Hlohovčanka získala titul Majsterka Slovenska 2017 v kategórii Woman profi, vďaka ktorému si vybojovala postup na majstrovstvá Európy!

Skvelý úspech ešte podčiarkli jej zverenkyne v kategórii Babies. Druhé miesto obsadila Iveta Mináriková (9) a na tretej priečke skončila Liana Hanáková (7).

FOTO: Mladá Hlohovčanka Dominika vybojovala titul majsterky Slovenska
7
Galéria

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie