Futbal

Zakopnutie futbalistov Hlohovca: S 13. celkom tabuľky prehrali o 3 góly

Po vydarenom vstupe do jarnej časti súťaže majú za sebou futbalisti Hlohovca poriadne nevydarený zápas. Počas 22. ligového kola cestovali do Prečína.

Ilustračný obrázok k článku Zakopnutie futbalistov Hlohovca: S 13. celkom tabuľky prehrali o 3 góly
Zdroj: Rastislav Búgel

Už počas 21. kola nezvládli futbalisti Hlohovca zápas o postavenie lídra, kedy podľahli Myjave 1:2. Odčiniť to mohli „ľahkými“ bodmi v Prečíne. Súper nášho mužstva sa pred zápasom s Hlohovcom nachádzal na 13. mieste ligového pelotónu.

Zápas však vyšiel lepšie domácim, ktorých kapitán si dokonca pripísal nevídaný hetrik zo štandardných situácií.

Michal Vrábel otváral skóre zápasu v 37. minúte kedy posielal domáci Prečín do vedenia. Rovnaký hráč si pripísal ďalšie dva góly zo štandardných situácií v 47. a 67. minúte (3:0). Skóre domáceho celku uzatváral v 72 minúte Patrik Hybben (4:0). Hrozivú bilanciu sa snažil napraviť Erik Janík, ktorého jediný presný zásah však nedokázal zvrátiť hrozivú prehru Hlohovca.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

TJ PARTIZÁN PREČÍN – FC SLOVAN HLOHOVEC 4:1 (1:0)

Góly: Michal Vrábel (37., 47., 67.), Patrik Hybben (72.) – Erik Janík (74.)

Rozhodovali: Andrej Martiška, Markus Šinka, Peter Bojda