Víkend je tu: Čo sa počas neho chystá v Hlohovci a okolí?

Oddych a víkend, to jednoducho ide k sebe. Dožičiť si ho môžete napríklad i na týchto chystaných podujatiach.

Ilustračný obrázok k článku Víkend je tu: Čo sa počas neho chystá v Hlohovci a okolí?
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Leopoldovská Night Ride

7. október od 17:00, Námestie sv. Ignáca Leopoldov

V neďalekom Leopoldove môžete zažiť neopakovateľnú atmosféru hromadnej večernej jazdy osvetleným parkom na akomkoľvek nemotorovom dopravnom prostriedku počas Leopoldovovskej Night Ride A pripravené budú i sprievodné aktivity ako zábavné športové disciplíny pre deti a rodiny či ohňová šou.

Kino: Tajný život maznáčikov

7. október o 17:00, Kino Úsmev Hlohovec

Čo asi robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď na otázku, ktorá trápi snáď každého psíčkara a milovníka mačiek, nájdete v animovanej komediálnej lahôdke Tajný život maznáčikov v kine Úsmev.

Zrodenie hrdinu

7. október o 19:00, Kino Úsmev Hlohovec

Dvadsaťtriročný Američan Desmond Doss sa krátko potom, čo Japonsko zaútočilo na Pearl Harbor, prihlásil sa do armády. Z hĺbky svojho presvedčenia však odmietal zabíjať, preto sa stal zdravotníkom. Napriek tomu, ako jediný americký vojak 2. svetovej vojny, bojoval v prvých líniách neozbrojený.

Sen noci svätojánskej

8. október o 16:00, Empírové divadlo

Sen noci svätojánskej je hrou mágie a snov na pozadí sviatočných radovánok spájaných s príchodom leta, kde sa striedajú hranice medzi realitou a ilúziou. Hra je príjemnou oslavou života, remeselníckej prostoty a lásky… ktorá aj nad prírodou má svoju moc.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame