Erik Bojničan Hádzaná

Verní svojmu klubu: Fanúšikovia sa chystajú na dvojdňový výjazd do Prahy!

Hlohoveckí fanúšikovia hádzanej právom patria medzi najlepších na Slovensku. Svoj klub sa chystajú podporiť aj v zápasoch o Česko-slovenský pohár v Prahe. Chceli by zažiť atmosféru medzinárodného turnaja aj vy? Čítajte viac!

Ilustračný obrázok k článku Verní svojmu klubu: Fanúšikovia sa chystajú na dvojdňový výjazd do Prahy!
Foto: Róbert Jakubička

Fanúšikovia Sporty Hlohovec hnali našich hádzanárov k skvelým výkonom počas celej sezóny. Aj hráči sa divákom poďakovali a vybojovali krásne strieborné medajle. Naši strieborní hádzanári sa najbližšie chystajú na zápasy o Česko-slovenský pohár, ktorý je novinkou tejto sezóny. Fanúšikovia budú pri tom! Predseda fanklubu Peter Jombík nám o výjazde prezradil viac.

Na koho sa obrátiť?

„Ak by sa k nám chcel niekto pridať stačí kontaktovať mňa Petra Jombíka na čísle 0948 045 051. Ideme na vlaku a cena zavisí od počtu ľudí… Zatiaľ je cena za cestu tam aj späť aj s miestenkami 38,80€,“ informuje predseda fanklubu.

Do Prahy by sa podľa jeho slov išlo z Leopoldova v piatok 28. augusta a naspať domov by sa odchádzalo v sobotu 29. augusta v nočných hodinách, pričom čas odchodu by ešte upresnili. A čo nemôže na výjazde chýbať?

„Základ je nech si vsetci čo pôjdu s nami pribalia aj dobru náladu a chuť povzbudzovať našich chalanov na ceste do finále tohto podujatia,“ hovorí s úsmevom Jombík.

Koľko ľudí sa chystá?

Jombík prezradil, že viacerým členom fanklubu bránia vo výjazde povinnosti, keďže sa odchádza už v piatok. „Podla mojich informácii sa do Prahy chystá zhruba 100 Hlohovčanov, ktorí idú podporiť náš klub,“ dodáva predseda fanklubu.

Čítajte tiež:

Hráčske rošády v Sporte: Kto posilní strieborný hádzanársky tím a kto naopak odchádza?

Ťažký žreb pre Sportu Hlohovec: Pozrite, s kým si to naši rozdajú o postup v pohári EHF!

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie