V meste sa chystá paráda: Slávnostné rozsvietenie stromčeka ale i detská párty

Vianoce sa pomaly ale isto blížia. Hlohovčania sa už čoskoro môžu tešiť na rozsvietený stromček a aj chystané podujatie pri tejto príležitosti.

Na rozdiel od mnohých miest má Hlohovec o jednu starosť menej. Náš vianočný stromček stojí na svojom mieste celoročne, avšak do krásnej modrej farby sa odeje až v čase blížiacich sa najkrajších sviatkov roka, ktorými sú Vianoce. A tie sa už nezadržateľne blížia.

Najmä detváky sa majú na čo tešiť. Tento rok sa Mikuláš opäť chystá prísť do nášho mesta. V stredu 6. decembra ho budete môcť vidieť na Námestí svätého Michala v Hlohovci, kde bude od 17:30 hod. pripravený zaujímavý program pre deti. Čakanie na Mikuláša podľa mesta spestrí vystúpenie speváckeho zboru Hlohovčatá a animátorov Motion4You. Nebude chýbať ani anjel a čert s poriadnou dávkou sladkých odmien pre všetky poslušné deti.

„Spoločne s Mikulášom rozsvietime vianočný stromček a zatancujeme si na detskej párty, ktorá začína o 18:30. Pripravený je aj fotokútik na pódiu, kde sa môžete odfotiť s Mikulášom, čertom a anjelom,“ informuje mesto ďalej.

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť zábery z ostatného slávnostného rozsvietenia stromčeka.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame