Urobte si plány na november: Výber naj akcií, ktoré zažijeme v Hlohovci

V novembri sa v Hlohovci môžeme tešiť na rôzne podujatia. My sme pre vás vybrali tie, ktoré považujeme za najzaujímavejšie.

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Urobte si plány na november: Výber naj akcií, ktoré zažijeme v Hlohovci
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Sonáty pre husle a klavír

6. november 2016 o 17:00, Empírové divadlo v Hlohovci

Ďalší z cyklu komorných koncertov B-dur do nášho mesta prinesie vystúpenie Martina Paľa a Ladislava Fančoviča. M. Paľo sa pravidelne sa venuje interpretácii a nahrávaniu diel slovenských skladateľov 20. storočia i súčasných slovenských skladateľov. L. Fančovič ako sólista účinkoval s poprednými domácimi a zahraničnými orchestrami.

Šašo múdrejší ako kráľ

9. november 2016 o 17:00, Empírové divadlo v Hlohovci

Na svoje si počas novembra prídu aj najmenší Hlohovčania. Divadlo Hotel Mária uvedie rozprávku Šašo múdrejší ako kráľ. Príbeh hovorí o stratenej princeznej, ktorú vychováva jednoduchý Bača. Láska k Princovi a hlavný hrdina, vtipný a farebný Šašo, ju nakoniec zavedú opäť do kráľovstva.

Blatový pochod

19. november 2016, Piešťany – Hlohovec

Patríte medzi zástancov názoru, že turistická sezóne nekončí s príchodom horšieho počasia? Ak áno a dobrú náladu vám nepokazí ani nejaké to blato na topánkach, pochod z Piešťan do Hlohovca je pre vás ako stvorený. Cesta vedie cez značené turistické chodníky.

Nevyliečiteľní

22. novembra 2016 o 19:00, Empírové divadlo

V novembri sa môžete v Hlohovci tešiť na komédiu v príťažlivom hereckom obsadení. Spleť lások, prelínanie sa vzťahov a následné trápenia hlavných hrdinov zverených do rúk psychológom, ktorí by sami potrebovali odbornú pomoc, prináša množstvo komických situácií.

Požehnanie mladých vín

25. novembra 2016, Jašter na Starej Hore

Prichádza obdobie, na ktoré sa tešia všetci milovníci vína. Mladé vína bývajú predzvesťou kvality nadchádzajúceho ročníka a ich ochutnávka je vychýreným podujatím. Po období burčiaku si aj v Hlohovci môžeme vychutnať chuť tohto obľúbeného nápoja, ktorým je naše mesto známe široko-ďaleko.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame