Urobte deťom na Vianoce radosť: KC Samaria chystá charitatívny vianočný projekt

Komunitné centrum Samaria chystá zaujímavý vianočný projekt pre deti zo sociálne slabších rodín. Zapojiť sa môže každý, kto má chuť obdarovať druhých.

Klaudia Goncalves
Ilustračný obrázok k článku Urobte deťom na Vianoce radosť: KC Samaria chystá charitatívny vianočný projekt
Zdroj: TASR

Komunitné centrum Samaria, ktoré sa venuje zlepšovaniu kvality života jednotlivcom a rodinám v núdzi organizuje vianočnú zbierku pre deti pochádzajúce zo sociálne slabších rodín. Keďže na Vianoce by malo byť obdarované každé dieťa, mottom zbierky je: “…aby si každé dieťa našlo darček pod vianočným stromčekom.”

A ako sa môžete do zbierky zapojiť?

“Zbierka spočíva v darovaní vhodného darčeka dieťaťu zo sociálne slabého prostredia. Darček si dobrovoľník vyberie z poskytnutého zoznamu, na ktorom bude uvedené meno a vek dieťaťa, pre ktoré je darček určený,” informuje KC Samaria na svojej facebookovej stránke.

Zoznam darčekov bude k dispozícii v KC Samaria na Podzámskej ulici 4 v Hlohovci. Po zakúpení darčeka ho dobrovoľník prinesie nezabalený a označený do komunitného centra.

Do zbierky sa môžete zapojiť od 10. novembra do 14. decembra 2018.

Pre viac informácií kontaktujte KC Samaria na tel. čísle 0944/502 935, prípadne sa zastavte osobne v centre. Ste vítaní.

Foto: ilustračné

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk