Klaudia Goncalves Kultúra

Tretiu adventnú nedeľu to bude na zámku žiť: Primátor pozýva na vianočný punč

Primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár pozýva na tradičný vianočný punč na hlohovský zámok. Súčasťou podujatia bude aj bohatý sprievoddný program.

Ilustračný obrázok k článku Tretiu adventnú nedeľu to bude na zámku žiť: Primátor pozýva na vianočný punč
Foto: Klaudia Goncalves

Vianočná atmosféra počas adventu nebude len na vianočných trhoch v parku okolo kostola sv. Michala. Počas tretej adventnej nedele sa otvoria brány hlohovského zámku a na jeho nádvorí bude návštevníkov čakať okrem punču s primátorom aj pestrý kultúrny program.

Vianočný punč s primátorom Miroslavom Kollárom sa bude podávať na nádvorí zámku v nedeľu, 15. decembra 2019, v čase od 15:00 do 18:00 hod.

„Srdečne vás všetkých pozývame na Vianočný punč s primátorom. Tešíme sa na vás,“ zverejnila radnica pozvanie pre verejnosť na sociálnej sieti.

„Príjemnú predvianočnú adventnú atmosféru doplnia vystúpenia Folklórneho súboru Inovec, Denného centra Ruža a Ľuba Konečného,“ informovala radnica.

Samozrejmosťou trhov na zámku budú okrem sprievodného hudobného programu aj stánky s punčom, s medovinou či vareným vínom.

V čase konania tejto akcie už budú v plnom prúde aj vianočné trhy na námestí, ktoré tento rok začnú 11. decembra a potrvajú do 23. decembra. Pre návštevníkov bude tento rok pripravená aj nová atrakcia – stromček dolu hlavou. Počas vianočných trhov bude sprístupnená tiež veža kostola sv. Michala, nenechajte si ujsť príležitosť pokochať sa výhľadom na naše mesto z výšky.

Podrobný program, ako aj všetky aktuálne informácie nájdete postupne na facebookovej stránke Vianočné trhy Hlohovec alebo Instagrame

Foto: ilustračné

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie