Futbal

Sympatické výkony sa vytratili: Futbalisti Hlohovca inkasovali sedem gólov

Futbalisti Hlohovca mali za sebou príjemný vstup do nového športového ročníka. V Slovenskom pohári predvádzali sympatické výkony, darilo sa im aj v lige.

Ilustračný obrázok k článku Sympatické výkony sa vytratili: Futbalisti Hlohovca inkasovali sedem gólov

FC Slovan Hlohovec mal po piatich ligových zápasoch dobré postavenie. S bilanciou tri víťazstvá, jedna remíza a jedna prehra sa futbalisti udomácnili na priebežnom štvrtom mieste, keď mali rovnaký bodový zisk ako prvá ligová trojka.

V šiestom kole cestovali na trávnik Spartak Myjava a domáci našich chlapcom vystavili poriadne „mastný“ účet.

V prvom dejstve sa za domácich presadil Erik Vávra (21. minúta) a neskôr aj Pavol Sivák (41. minúta). Stav 2:0 pohľadom domáceho celku sa dal v druhom dejstve zvrátiť, no prišla studená sprcha. Myjava spustila gólový uragán. Postupne sa za domáci celok presadil Daniel Rapavý, Erik Vávra (2 góly), Juraj Vlado a skóre zápasu uzavrel v 86. minúte Marek Jastráb (7:0).

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Spartak Myjava – FC Slovan Hlohovec 7:0 (2:0)

Góly: Erik Vávra (21.,63. a 78. minúta) , Pavol Sivák (41. min.), Daniel Rapavý (52. min.), Juraj Vlado (76. min.), Marek Jastráb (86. min.)