Klaudia Goncalves Rôzne Správy

Ste mladý človek s dobrým nápadom? Zapojte sa do iniciatívy Mladí ľudia Hlohovca

Mesto Hlohovec zverejnilo výzvu pre všetkých mladých Hlohovčanov s kreatívnymi nápadmi. Môžu sa aktívne zapojiť do iniciatívy, ktorá im pomôže v ich realizácii.

Ilustračný obrázok k článku Ste mladý človek s dobrým nápadom? Zapojte sa do iniciatívy Mladí ľudia Hlohovca
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Ak patríte k mladým ľudom, ktorým nie je ľahostajné, ako sa žije v našom meste a sami disponujete dobrým nápadom, mesto Hlohovec vám pomôže v jeho realizácii.

Iniciatíva Mladí ľudia Hlohovca vznikla pre všetkých šikovných mladých ľudí do 29 rokov, ktorí chcú realizovať svoje kreatívne nápady v oblasti kultúry, vzdelávania či ochrany životného prostredia.

„Iniciatíva Mladí ľudia Hlohovca poskytne mladým ľudom príležitosť získať cenné skúsenosti, rozvíjať si zručnosti a zároveň byť prínosom pre spoločnosť. Môže byť riešením re mladých ľudí, ktorí hľadajú príležitosť tvoriť a organizovať nimi naplánované projekty, vykonávať dobrovoľnícku prácu, podporiť a vplývať na svoje okolie,“ informovalo mesto Hlohovec.

Iniciatíva vznikala postupne. Počas druhého septembrového týžďna sa konajú na hlohovských stredných školách informačné stretnutia a zároveň bola spustená registrácia pre mladých ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou tímu. Registrovať sa môžete tu.

Podľa slov radnice sú v hľadáčiku mladí ľudia, ktorí chcú realizovať svoje nápady, no bez potrebnej podpory si myslia, že je to zbytočne vynaložená energia. Zapojiť sa môžu všetci, ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj voľný čas a majú chuť absolvovať neformálne vzdelávanie mimo školy za účelom zlepšenia svojich vedomostí a zručností.

„Všetkým záujemcom, ktorí vyplnia prihlasovací formulár budú následne pravidelne na mail chodiť novinky o chystaných projektoch, informácie budú k dispozícii aj na nástenkách stredných škôl. Nezabudnite tiež sledovať tag #mladihc,“ uviedla radnica.

Foto: ilustračné

Zdroj: Mesto Hlohovec

Rýchle správy

Najčítanejšie