Monika Hanigovská Iné športy

Športovkyňu Zuzanu Vráblovú trápili zdravotné problémy: Stala sa majsterkou sveta

Piešťanka Zuzana Vráblová robí krásne meno Slovensku. Zdolala konkurenciu a v argentínskom Buenos Aires sa opäť stala majsterkou sveta vo wakeskate.

Zdroj: YouTube.com

Prvé miesto z majstrovstiev sveta vo wakeskate si uchmatla Piešťanka Zuzana Vráblová. Z ďalekého Buenos Aires si neodniesla domov prvý takýto úspech.

Slovenka sa môže hrdiť už v poradí šiestym titulom. Viac nám prezradila samotná majsterka sveta vo wakeskate, Zuzana Vráblová.

Slovenskú bojovníčku sužovali zdravotné problémy. V istom momente uvažovala, či na pretekoch vôbec vyštartuje. Aj odhodlanie jej prinieslo prvenstvo.

„Z výsledku sa samozrejme veľmi teším. Avšak, celý môj zjazd ma sprevádzali zdravotné problémy. Dokonca som aj zvažovala, či budem vôbec štartovať na pretekoch. Tak som rada, ako to nakoniec dopadlo,“ prezradila pre náš spravodajský portál staronová majsterka sveta.

Mysľou v snehu aj teplejších krajinách

„V pondelok som priletela (25.2 – poz. red.) a tá cesta mi zdravotne priťažila. Dávam si v tieto dni oddych a čakajú ma rôzne stretnutia, na ktoré sa teším. Hneď ako budem fit, rada by som si užila aspoň trocha zimy na snowboarde a v apríli by som rada opäť cestovala do teplejších krajín trénovať na wakeskate,“ povedala úspešná slovenská športovkyňa.

„Verím, že domov ma vylieči,“ dodala na záver s úsmevom. Na druhom mieste skončila Izraelčanka Ori Boujo a tretie miesto si vybojovala Španielka Telma Cester.

Zoznámte sa so 6-násobnou majsterkou sveta vo wakeskate, Slovenkou Zuzanou Vráblovou v slovenských vodách.

Zdroj: YouTube.com

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie