Radnica ohlásila voľné miesta v školstve: Na aké pozície potrebujú zamestnancov?

Mesto Hlohovec informuje o tom, že sa hľadajú ľudia na obsadenie voľných miest v základných a materských školách. V hre sú rôzne pozície.

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Radnica ohlásila voľné miesta v školstve: Na aké pozície potrebujú zamestnancov?
Zdroj: TASR

Ak hľadáte miesto v školstve a navyše priamo v Hlohovci, máte možnosť. Hlohovecká radnica totiž ohlásila výberové konania na obsadenie rôznych pozícií. Pozrite si, akých miest sa to týka i čo musíte spĺňať:

Vedúca školskej jedálne

Názov a adresa zamestnávateľa: Základná škola, Podzámska 35, 920 01 Hlohovec
Dátum nástupu: august 2017
Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné odborné vzdelanie (výhodou vzdelanie z okruhu stravovania)
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, zdravotný preukaz, doklady o ukončenom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďalšie predpoklady: bezúhonnosť, aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet, vítaná znalosť práce v programe od spoločnosti SOFT-GL., spol. s r.o. Košice), organizačné a riadiace schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita, precíznosť a presnosť.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte najneskôr do 31.07.2017 na adresu: Základná škola Podzámska 35, 920 01 Hlohovec

Hlavná kuchárka/kuchár

Názov a adresa zamestnávateľa: Základná škola, Ul. Arpáda Felcána 4, 920 01 Hlohovec
Kvalifikačné predpoklady: výučný list v odbore kuchár/kuchárka
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o odbornej spôsobilosti, hygienické minimum, súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte na adresu: Základná škola, Ul. Arpáda Felcána 4, 920 01 Hlohovec, mailom na zs.felcana(zav­.)gmail.com alebo osobne.

Vedúci/vedúca školskej jedálne

Názov a adresa zamestnávateľa: Základná škola, Ul. Arpáda Felcána 4, 920 01 Hlohovec
Kategória voľného pracovného miesta: vedúci/vedúca školskej jedálne
Kvalifikačné predpoklady: stredné odborné vzdelanie s maturitou z okruhu stravovania
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o odbornej spôsobilosti, hygienické minimum súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte na adresu: Základná škola, Ul. Arpáda Felcána 4, 920 01 Hlohovec, mailom na zs.felcana(zav­.)gmail.com alebo osobne.

Učiteľ/-ka pre predprimárne vzdelávanie

Názov a adresa zamestnávateľa: Materská škola, Nábrežie 23, 920 01 Hlohovec
Kvalifikačné predpoklady: Vzdelanie v zmysle vyhlášky č.437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov.
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, doklady o dosiahnutom ukončenom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov
Termín nástupu: 4.9.2017

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte poštou najneskôr do 31.7.2017 na adresu školy: Materská škola, Nábrežie 23, 920 01 Hlohovec.

Vedúca/vedúci školskej jedálne

Názov a adresa zamestnávateľa: Materská škola, Ľ. Podjavorinskej 8, Hlohovec, m. č. Šulekovo
Dátum nástupu: 21. august 2017
Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné odborné vzdelanie (výhodou vzdelanie z okruhu stravovania)
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, zdravotný preukaz, doklady o ukončenom vzdelaní súhlas so spracovaním osobných údajov,
Ďalšie predpoklady: bezúhonnosť, aktívna znalosť práce s PC

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte najneskôr do 14. 08. 2017 na adresu: Materská škola, Ľ. Podjavorinskej 8, 920 03 Hlohovec, m. č. Šulekovo.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk