Prvý novembrový víkend v Hlohovci: Tipy na podujatia chystané v meste

Bola by na škodu stráviť víkend len doma. Hlohovec na voľné dni ponúka viacero lákadiel. Tu sú naše tipy.

Ilustračný obrázok k článku Prvý novembrový víkend v Hlohovci: Tipy na podujatia chystané v meste
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Burzoblšák na Koperníčke

Sobota 4. november od 8.00 do 13.00 h, V jedálni II. ZŠ Koperníkova 24

Počas chystaného Burzoblšáku si na svoje prídu milovníci atmosféry trhov so všemožným tovarom. Či už sa chcete niečoho čo už nepotrebujete zbaviť, či naopak za rozumné ceny nakúpiť, určite by bola škoda nechať si ho ujsť. Predávať sa budú oblečenie, topánky, knihy, hračky, drobná elektronika a podobne.

Kino: Dobrodružstvo pod hladinou

Sobota 4. november o 17.00 h, Kino Úsmev

Animovaná komédia prinesie podvodnú zábavu na viac ako jeden nádych. Zem zaplavili nekonečné oceány, celé ľudstvo sa odsťahovalo o dom ďalej a život na dokonalej modrej planéte riadia prapodivní tvorovia z hlbín. V jednej podmorskej kolónii žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Elis a nemotorný morský čert Evo. Traja kamaráti znamenajú pochopiteľne trikrát viac nezbedností.

Kino: Pobrežná hliadka

Sobota 4. november o 19.00 h, Kino Úsmev

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap ako hora so silným morálnym kompasom a stopercentným zápalom pre prácu vodných záchranárov. Je to proste úplný opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspešného olympionika, ktorému sláva natoľko stúpla do hlavy, že si po nekonečnej sérii prúserov musí pod Mitchovým velením ako plavčík odkrútiť pár desiatok hodín verejno-prospešných prác.

Ex libris

Sobota – nedeľa 13.00 – 18.00 h, Vlastivedné múzeum v Hlohovci

Vo Vlastivednom múzeu si môžete pozrieť bienále prác výtvarnej súťaže v tvorbe detskej knižnej značky Ex libris. 16. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže v tvorbe knižnej značky pre deti od 6 do 15 rokov. Témou auktuálneho ročníka Ex libris Hlohovec je Svet okolo nás.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame