Presedieť víkend doma by bola škoda: Takéto podujatia sa chystajú v Hlohovci a okolí

Nemáte ešte plány na víkend? Nechajte sa inšpirovať a vyberajte z podujatí, ktoré sa chystajú v Hlohovci a okolí.

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Presedieť víkend doma by bola škoda: Takéto podujatia sa chystajú v Hlohovci a okolí
Zdroj: TASR

Pangula fest

Sobota 22. júl 2017 od 17:00 hod., Amfiteáter Zámocká záhrada Hlohovec

Festivaly sú pre mnohých synonymom leta. Chladené nápoje s priateľmi a k tomu poriadna dávka muziky z pódia sú lákadlom, ktorému málokto odolá. Ak sa to všetko bude navyše konať priamo v Hlohovci a vystúpia kapely z nášho regiónu, nie je nad čím rozmýšľať. V piatok sa bude všetko niesť v podobe rockovej, punkovej a metalovej hudby a sobota bude zameraná na folk a folk rock.

Večerné premietanie v kine: Špunti na vode

Sobota 22. júl o 20:00 hod., Kino Úsmev

Rodičia Igora a Davida chystajú zlatú svadbu. Z Kanady prilieta Ondra. Chlapov napadne, že najlepšie by bolo vyraziť za rodičmi na kanoe po rieke len v trojici. Lenže od čias spoločných spanilých jázd sa všeličo zmenilo. Igor a Dávid sú ženatí a majú deti. Uvítacia večera pre Ondreja, ktorý prichádza so svojou mladou priateľkou Zlaticou, sa nezadržateľne mení v katastrofu. Zlatica, sa dozvedá, že Ondro má dcéru.

Nočná súťaž hasičov

Sobota 22. júl o 21:00 hod., Futbalový štadión Dvorníky

Súťaže dobrovoľných hasičov sú veľmi populárne a niet sa čomu čudovať. Tvrdí chlapi ale aj krásne ženy sa snažia zo všetkých síl ukázať, čo v nich je. Presne takáto akcia sa uskutoční pod holým nebom v obci Dvorníky, kde ju organizuje miestny Dobrovoľný hasičský zbor. Na miestnom futbalovom štadióne sa bude konať 10.ročník nočnej hasičskej súťaže, ktorý je súčasne 3. ročníkom Memoriálu Jána Mazúra.

Výstava

Sobota, Nedeľa od 13:00 hod., do 18:00 hod., Vlastivedné múzeum v Hlohovci

Nie len milovníkov umenia isto upúta výstava s názvom Marta Filová Soňa Herényiová Len Slnko ostáva. Obdivovať môžete práce umelkyne Marty Filovej, ktorej šperky vlastnia manželky najmocnejších mužov sveta.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame