Predvianočný víkend v Hlohovci a okolí: Aké podujatia sa chystajú?

Chcete ešte pred sviatkami vyraziť za kultúrou či zábavou? Aj takéto podujatia sa v Hlohovci a okolí chystajú.

Ilustračný obrázok k článku Predvianočný víkend v Hlohovci a okolí: Aké podujatia sa chystajú?
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Vianočné trhy

Sobota, Námestie svätého Michala

Aj deň pred Vianocami bude na Námestí svätého Michala panovať veselá nálada. Okrem všakovakých stánkov si môžete pozrieť i zaujímavý kultúrny program. Aby vám nič neuniklo, pozrite si program.

Kino: Bocian Riško

Sobota o 17:00, Kino Úsmev Hlohovec

Riško je vrabec. A všetci to vedia. Všetci okrem Riška. Malá vtáčia sirota vyrastá v bocianej rodine, má bocianieho brata, bocianiu mamu, bocianieho otca a je samozrejme presvedčený, že sám sa narodil ako bocian. Lenže príde čas, kedy jeho adoptívna rodina vyráža na zimu do teplých krajín a Riška musia nechať doma… A tak začína veľkolepá vtáčia odysea.

Kino: Psia duša

Sobota o 19:00, Kino Úsmev Hlohovec

Všetci psi idú do neba… teda okrem tých, ktorí si ešte nesplnili poslanie tu na zemi! Vo filmovom spracovaní obľúbenej knihy W. Bruca Camerona prináša renomovaný režisér Lasse Hallström na plátna kín príbeh oddaného chlpáča, ktorý postupne prichádza na to, že na svet prišiel preto, aby ľudí učil smiať sa a milovať.

Koncert: Slniečko

Sobota o 19:00, Piešťanský pivovar ŽiWELL

Legendy z neďalekých Piešťan, ktorých texty poznajú mnohí naspamäť… Chystá sa tradičná predvianočná oslava narodenín skupiny Slniečko. Tentokrát v ľahkom tanečnom štýle, lebo sa oslavuje 34. výročie prvého verejného koncertu. Predkapela Happy Boys (SK-IR).

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk