BTW Kultúra Správy

Potvrdené, Fraštacký trh bude túto sobotu!

Termín akcie sa presunul už tri razy.

Ilustračný obrázok k článku Potvrdené, Fraštacký trh bude túto sobotu!
5
Galéria
Zdroj: All Marketing

Fraštacký trh sa pre nepriazeň počasia presunul z minulého týždňa na sobotu 25. júla. Podľa predpovedí, by usporiadaniu akcie nemalo počasie stáť v ceste.

Na trhu nebudú podľa usporiadateľa Petra Kolišťanika chýbať domáci a regionálni predajcovia s rôznym sortimentom výrobkov a ručne vyrábaných vecí. Dočkáme sa tradičných remeselníkov a občerstvíme sa pri stánkoch s pestrou ponukou jedál a nápojov.

Kultúrny program

Samozrejmosťou budú hudobné a sprievodné podujatia alebo tvorivé dielne pre deti.Účasť na akcii prisľúbili všetci umelci, ktorí mali vystúpiť na trhu počas minulého víkendu. Kolišťanik pre Dnes24 potvrdil aj harmonogram ich vystúpení.

„O 10:00 hod. sa deti môžu tešiť na cvičanie Yogy so Zuzkou, o 11:00 hod zahrá návštevníkom bravúrny muzikant Miloš Biháry so speváčkou Vanessou Sarkozyovou. Na poludnie bude hrať a spievať Marianna Vrana a tanečné kúsky predvedú o 14:00 hod. STYLEUNITS,“ upresnil.. .

Novinka

Po prvý raz bude súčasťou trhu aj mini farma so zvieratkami. "Navyše, v spolupráci s Vlastivedným múzeom bude počas trhu v múzeu sprístupnená výstava Skameneliny sveta a História šachu,“ dodal usporiadateľ.

Preventívne opatrenia

Vstup na akciu bude možný len cez malú bránu vedľa Františkánskeho kostola a to s rúškom alebo šatkou na tvári. Pred vstupom vám zmerajú teplotu. Východ z areálu bude možný iba veľkou bránou popri telocvični Gymnázia.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie