Posledný januárový víkend: Čo ponúkne Hlohovčanom?

Nemáte ešte plány na víkend? Spravte si ich spolu s nami a pozrite si tipy na chystané podujatia.

Ilustračný obrázok k článku Posledný januárový víkend: Čo ponúkne Hlohovčanom?
Zdroj: TASR

HC.Chvály 48

Sobota 27. januára o 18:00, Kino Úsmev

V sobotný podvečer bude v kine Úsmev ďalší zo série evanjelizačných koncertov organizovaných OZ Bétel, ktorých sa pravidelne zúčastňuje približne 250 ľud. Počas večera sa môžete tešiť aj na hosťa Michala „Ega“ Straku.

Dezider Castiglione (1924 – 2005) – Zvečnené v kameni a skle

Nedeľa 28. januára 2018 o 16:30 hod., Viecha Jašter, Stará hora

Posledná januárová nedeľa bude v Hlohovci patriť uvedeniu publikácie o hlohovskom rodákovi Deziderovi Castiglionem. Dezider Castiglione bol slovenský akademický maliar. Venoval sa maľbe, kresbe, grafike a monumentálnej tvorbe v architektúre.

Kino: Bocian Riško

Nedeľa 28. januára o 17:00, Kino Úsmev

Riško je vrabec. A všetci to vedia. Všetci okrem Riška. Malá vtáčia sirota vyrastá v bocianej rodine, má bocianieho brata, bocianiu mamu, bocianieho otca a je samozrejme presvedčený, že sám sa narodil ako bocian. Lenže príde čas, kedy jeho adoptívna rodina vyráža na zimu do teplých krajín a Riška musia nechať doma… A tak začína veľkolepá vtáčia odysea. Bocian nebocian, vrabec nevrabec, Riško nemá svoje krídla pre nič za nič a vyráža do ďalekej Afriky na vlastnú päsť.

Kino: Nezhasínaj

Nedeľa 28. januára o 19:00, Kino Úsmev

Rebecca bola presvedčená, že keď sa odsťahuje z domu, zmiznú aj hrôzy z jej detstva. Keď vyrastala, nikdy si nebola celkom istá, či to čo vidí po zhasnutí je skutočné, alebo nie… teraz prežíva rovnako desivé a nevysvetliteľné udalosti aj jej malý brat Martin.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame