Krimi

Polícia prosí o pomoc: Pátra po žene a po dvoch mužoch z nášho regiónu

Nevideli ste ich niekde? Polícia pátra po Márii z Trnavy, Zdenkovi z Hlohovca a Pavlovi z Veľkých Kostolian.

Ilustračný obrázok k článku Polícia prosí o pomoc: Pátra po žene a po dvoch mužoch z nášho regiónu
3
Galéria

Polícia pátra po nezvestnej Márii Kulinovej z Trnavy a hľadaných Zdenkovi Hricovi z Hlohovca a Pavlovi Piknovi z Veľkých Kostolian.

Polícia žiada verejnosť o pomoc, akékoľvek informácie o uvedených osobách, môže poskytnúť na telefónnom čísle 158. Informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Osemnásťročná Mária Kulinová býva prechodne v Trnave, nezvestná je od 25. mája, kedy ju vo večerných hodinách videla jej spolubývajúca. Je vysoká 168 centimetrov, plnoštíhlej postavy. Má kučeravé vlasy po plecia, hnedé oči. Na sebe mala čierne tričko, čierne krátke nohavice a čiernu značkovú mikinu a tenisky.

Hľadaný 36-ročný Zdenko Hric z Hlohovca je štíhlej postavy, má hnedé na krátko ostrihané vlasy a modré oči. Okresný súd v Trnave vydal na neho príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody.

Pavol Pikna vo veku 29 rokov z Veľkých Kostolian v okrese Piešťany je štíhlej postavy, vysoký 176 cm, má modrozelené oči a čierne vlasy. Okresný súd v Trnave vydal žiadosť na vypátranie jeho pobytu.

Nevideli ste ich niekde? Polícia v Trnave pátra po týchto nezvestných
3
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie