Erik Bojničan Samospráva

Čerstvá posila hlohovskej radnice: Vieme o nej viac!

Mestský úrad má novú posilu v podobe vedúcej právneho oddelenia Márie Vozárovej. Svoju právnickú kariéru začala práve v Hlohovci.

Ilustračný obrázok k článku Čerstvá posila hlohovskej radnice: Vieme o nej viac!
Foto: Peter Klimant / Zdroj: Dnes24.sk

Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že mesto Hlohovec získalo novú posilu. Právne oddelenie povedie Mária Vozárová, ktorá vyhrala výberové konanie vypísané mestom.

Primátor Miroslav Kollár pred časom avizoval, že jeho ambíciou je pokúšať sa stiahnuť Hlohovčanov, ktorí majú pracovnú skúsenosť mimo Hlohovca, teda z centrálnych orgánov verejnej alebo štátnej správy a chcú sa vrátiť do Hlohovca.

Mária Vozárová v súčasnosti pracuje ako právnička a hovorkyňa mesta Zlaté Moravce. Obrátili sme sa preto na samotnú Vozárovú s otázkou, či sa rozhodla zmeniť svoje pracovné pôsobisko?

„Je pravdou, že som vyhrala výberové konanie na obsadenie funkcie vedúci právneho oddelenia Mestského úradu v Hlohovci. Na základe tejto skutočnosti dôjde k ukončeniu môjho pracovného pomeru s Mestom Zlaté Moravce a to k 30.6.2015,“ prezradila Vozárová pre Moravce 24.

Podľa referentky pre komunikáciu a vonkajšie vzťahy Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej nie je pre novú vedúcu právneho oddelenia náš mestský úrad neznámym prostredím. „Predtým pracovala niekoľko mesiacov ako advokátska koncipientka a svoju právnickú kariéru začínala v roku 2005 práve na Mestskom úrade v Hlohovci, kam sa po nadobudnutí nových skúseností v tejto oblasti opäť vracia,“ uviedla Hrinková Siebenstichová.

Čítajte tiež:

Dobrá správa pre Šulekovčanov: Na úrad už nemusia do mesta, radnica rozťahuje krídla

Mesto vypísalo výberové konanie: V hre je pozícia riaditeľa základnej školy

Na fotke: Mária Vozárová

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie