Klaudia Goncalves Krimi Správy

Našiel peňaženku, na políciu nešiel: Muž čelí obvineniu zo zatajenia veci

Zdá sa, že 33-ročný muž z okresu Hlohovec si poriadne zavaril. Polícia ho obvinila zo zatajenia veci.

Ilustračný obrázok k článku Našiel peňaženku, na políciu nešiel: Muž čelí obvineniu zo zatajenia veci
Zdroj: Dnes24.sk

Polícia vypátrala muža, ktorý je podozrivý zo zatajenia veci. Ako informuje polícia 1. apríla okolo 15.30h  jazdil 57-ročný muž na aute od elektrárne smerom na obec Žlkovce (okr. Hlohovec).

“Zabudol, že na strechu auta si položil peňaženku, ktorá na križovatke spadla na zem. Keď sa vrátil na miesto, peňaženku síce našiel, avšak bola už prázdna,“ opisuje priebeh udalosti trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, podľa ktorej vec nahlásil na políciu.

“Príslušníci Obvodného oddelenia PZ Jaslovské Bohunice pomocou kamerových záznamov podozrivého muža zakrátko vypátrali a stotožnili,“ dodáva Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

“Poverený príslušník následne obvinil 33-ročného muža z neďalekej obce z prečinu zatajenia veci. Ten jazdil na aute okolo elektrárne v smere na obec Žlkovce. Na zemi si všimol nejaký predmet, ku ktorému zacúval. Keď zistil, že je to peňaženka, vzal ju, nastúpil do auta, vybral z nej 350 Eur a stravné lístky a peňaženku vyhodil von,“ informuje Martina Kredatusová, trnavská krajská policajná hovorkyňa.

33-ročnému mužovi teraz hrozí odňatie slobody až na jeden rok.

Foto: ilustračné

Zdroj: KR PZ Trnava

Rýchle správy

Najčítanejšie