Erik Bojničan Hádzaná

Napínavé momenty na hlohoveckej palubovke: Sporta s druhým víťazstvom v rade!

Hádzanárom z Hlohovca vstup do novej sezóny vychádza výborne. V prvom zápase na domácej palubovke dokázali zdolať Šaľu.

Ilustračný obrázok k článku Napínavé momenty na hlohoveckej palubovke: Sporta s druhým víťazstvom v rade!

Po úvodnom zápase novej sezóny, kde naši zdolali Bratislavčanov ich čakal prvý zápas na domácej palubovke proti mužstvu zo Šale.

Šaľania nechceli kožu dať len tak ľahko a ujali sa vedenia. Naši však nechceli v úvode sezóny dopustiť zaváhanie v domácom prostredí a hra bola vyrovnaná, čoho dôkazom bol polčasový stav 10:10.

Druhý polčas začal rovnako vyrovnane, no Sporta ukázala svoju silu a postupne sa dostávala do vedenia, ktoré narástlo až na štvorgólevé. Za tohto stavu už Hlohovčania hru kontrolovali a nedovolili Šali priblíženie. Po záverečnom rozhodcovskom hvizde na tabuli svietilo skóre 24:20 v prospech domácich.

Najbližšie našich hádzanárov čaká 18. septembra o 19:30 zápas v Pezinku proti tamojšiemu celku.

Ťažký žreb pre Sportu Hlohovec: Pozrite, s kým si to naši rozdajú o postup v pohári EHF!

Hádzanársky ošiaľ sa vracia: Pozrite si rozpis duelov Sporty v kocke!