Zuzana Jakubičková Bowling

Na turnaji 3. ročníku Hotel Jeleň Cup triumfoval Tomáš Wesolowski

Milovníci bowlingu sa v stredu stretli na 3. ročníku turnaja Hotel Jeleň Cup. 45 súťažiacich predviedlo skvelé výkony, ale víťaz môže byť len jeden. Tento rok si prvenstvo odniesol Tomáš Wesolowski, ktorý vyhral len o 0,5 bodu.

Ilustračný obrázok k článku Na turnaji 3. ročníku Hotel Jeleň Cup triumfoval Tomáš Wesolowski

V stredu 14.8.2013 sa 45 priaznivcov bowlingu stretlo na tradičnom turnaji Hotel Jeleň Cup.

Po odohraní základnej skupiny postúpilo najlepších 12 do finále. Zo základnej časti si každý finalista preniesol polovicu bodov a znova odohrali dve dráhy. Po prvej dráhe sa do prvej štvorky dostali tri ženy. Michaela Kožíková, ktorá si držala prvenstvo nakoniec klesla na piate miesto.

Boj o prvé dve miesta odohrali Tomáš a Tibor Wesolowski. Ich súboj bol napätý a do poslednej chvíle sa nevedelo kto zvíťazí. Viacej šťastia mal nakoniec Tomáš a prvé miesto vyhral len o 0,5 bodu.