Na bicykli naprieč Hlohovcom: Jesenná cyklojazda po Fraštáku je tu pre všetkých

Mesto Hlohovec pozýva všetkých priaznivcov cyklistiky na jesennú Cyklojazdu po Fraštáku. Prejdite si Hlohovec krížom krážom na dvoch kolesách.

Klaudia Goncalves
Ilustračný obrázok k článku Na bicykli naprieč Hlohovcom: Jesenná cyklojazda po Fraštáku je tu pre všetkých
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Hlohovec už tradične pozýva na jesennú Cyklojazdu po Fraštáku, ktorá sa uskutoční 19. septembra o 17:00h. na podporu podujatia Európsky týždeň mobility. Ten sa uskutočňuje v stovkách slovenských, ale aj zahraničných miest počas 16. – 22. septembra a zvyšuje povedomie o ekologickejších spôsoboch dopravy. V tomto týždni môžu tiež obyvatelia v našom meste jazdiť MHD úplne zdarma.

Kadiaľ povedie trasa?

Štartovať sa bude z pešej zóny na ulici M. R. Štefánika pred cukrárňou. Odtiaľ trasa povedie cez ulice Jesenského, Bernolákova, Nová štvrť, časť Peter, Dilongova až na Sihoť. Tentokrát však cieľ nebude zhodný s miestom štartu, cyklojazda bude finišovať na mestskom kúpalisku, kde bude pre všetkých účastníkov pripravené malé prekvapenie.

Kto sa môže zúčastniť?

Každý. Malí i veľkí, nezáleží na veku, ani na fyzickej kondícii. Trasa je vhodná aj pre deti a pridať sa môžu aj ľudia na korčuliach či kolobežkách.

Foto: ilustračné

Zdroj: Mesto Hlohovec