Klaudia Goncalves Rôzne Správy

Kedy odštartuje kúpalisko letnú sezónu? Termín spustenia prevádzky je známy

Kúpalisko v Hlohovci sa pripravuje na otvorenie letnej sezóny. Bazény by mali byť v prevádzke už čoskoro.

Ilustračný obrázok k článku Kedy odštartuje kúpalisko letnú sezónu? Termín spustenia prevádzky je známy
7
Galéria
Foto: Klaudia Goncalves / Zdroj: hlohovec.dnes24.sk

Teplomery konečne atakujú tridsiatky a aj keď sa v tieto dni potýkame s častými búrkami, konečne tu máme letné počasie. Na príchod letnej kúpacej sezóny sa pripravuje aj hlohovské kúpalisko. Otvoriť by malo už o niekoľko dní.

„Predbežne plánujeme otvorenie sezóny na 15. júna 2019,“ informoval konateľ spoločnosti Bytové hospodárstvo, ktorá je prevádzkovateľom mestského kúpaliska, Peter Ulík.

Na otázku, či sa bude meniť výška vstupného sa zatiaľ nevyjadril. „Nemáme túto tému uzavretú, o prípadných zmenách budeme čoskoro informovať,“ uviedol Ulík.

V súčasnosti je už v prevádzke letný bufet na terase kúpaliska, funguje v letnom režime od 22. mája 2019 od pondelka do nedele v čase od 15:00 hod. do 21:00 hod.

Areál kúpaliska poskytuje možnosť cvičenia na outdoorvom ihrisku, aj hrania minigolfu. Minigolfové palice a loptičku si môžete zapožičať v bufete na terase, cena za požičanie palice a loptičky je 3€. Minigolf klub Hlohovec organizuje počas letnej sezóny (od mája do septembra) aj tréningy v minigolfe. Ak ste začiatočník, môžete sa prísť zdokonaliť v hre vo štvrtok a v nedeľu od 16:30 do17:30 hod., v lete od 17:30 do 19:00 hod.

Foto: ilustračné

Horúce dni sú späť: Už ste sa boli schladiť?
7
Galéria
Foto: Klaudia Goncalves / Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Zdroj: hlohovec.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie