Erik Bojničan Hádzaná

Naši extraligisti sa po prvý krát v novej sezóne predstavili na domácej palubovke. Ako dopadol duel s Prešovčanmi?

Ilustračný obrázok k článku Hlohovská Sporta odohrala prvý domáci zápas v novej sezóne: Ako sa našim darilo?

Hlohovec má za sebou prvý zápas v novej sezóne v hale na Zábraní. Do nášho mesta prišiel zabojovať Prešov B.

Rezerva Prešova, ako uvádza Sporta na svojej stránke prišla do Hlohovca posilnená aj o štyroch hráčov zo širšieho kádra A-mužstva a už po dvoch minútach vyhrávala 2:0. Tatran si udržiaval náskok a na tejto skutočnosti nezmenil nič ani time-out domáceho trénera. Sporta Hlohovec sa v závere polčasu snažila stiahnuť manko, ale do šatní sa išlo nakoniec za stavu 11:16.

Ani v druhom polčase sa našim nedarilo stav zvrátiť. Až po druhom time-oute trénera Liptákar znížili na 17:19. Prešovská rezerva si však rýchlo prinavrátila nazad vedenie. Hoci desať minút pred koncom bol rozdiel opäť iba dvojgólový, Hlohovčania nakoniec na budy nedosiahli. Náskok už si Tatran udržal a zvíťazili v Hlohovci 28:22.

Najbližšie našich čaká opäť zápas proti mužstvu z Prešova. Na východ vycestujú 16.09.2017, kedy sa stretnú s A mužstvom Tatranu.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.