Hlohovec vyhlásil výberové konanie: Trúfli by ste si na takúto pozíciu?

Mesto Hlohovec informuje o voľných pracovných pozíciách, na ktoré sa hľadajú záujemcovia. O aké fleky ide a trúfli by ste si na ne?

Ilustračný obrázok k článku Hlohovec vyhlásil výberové konanie: Trúfli by ste si na takúto pozíciu?
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Mestský úrad v Hlohovci informuje o voľných miestach, na ktoré sa hľadajú záujemcovia. Vyhlásené je totiž výberové konanie na účinkujúcich pri občianskych obradoch. Konkrétne sa jedná o pozície hudobník/hudobníčka a recitátor/reci­tátorka. Ak by ste si na takúto prácu trúfli a o spomínané pozície mali záujem, máte možnosť. Musíte však spĺňať požiadavky.

Ako uvádza radnica, účinkovanie na občianskych obradoch zahŕňa okruh významných a zároveň jedinečných momentov v živote človeka od jeho narodenia až po smrť (najmä sobáše, uvítania novorodencov, pohreby).

Termín nástupu:

  • 1. 1. 2018

Výberové konanie sa uskutoční dňa 29. 11. 2017 o 14:00 vo veľkej zasadačke MsÚ v Hlohovci na 2. poschodí.

Podmienky účasti:

  • informácie o doterajších skúsenostiach s verejným účinkovaním
  • bezúhonnosť
  • Osobnostné predpoklady:
  • príjemné vystupovanie
  • schopnosť vystupovať pred publikom

Písomnú prihlášku pre pohovor spolu so: štruktúrovaným životopisom, súhlasom so spracovaním osobných údajov a informáciami o doterajších skúsenostiach s verejným účinkovaním je potrebné do 27. 11. 2017 do 13:00 odovzdať osobne do podateľne MsÚ v Hlohovci, poštou na adresu: Mesto Hlohovec M. R. Štefánika č. 1 920 01 Hlohovec alebo mailom na adresu: msu@hlohovec.sk.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk