BTW Správy Samospráva

Hlohovec opäť spustil bezplatné wifi zóny

Mesto odpojilo internetové pripojenie v mestských wi-fi zónach pred šiestimi týždňami v rámci preventívnych opatrení proti šíreniu koronavírusu.

Ilustračný obrázok k článku Hlohovec opäť spustil bezplatné wifi zóny
Zdroj: TASR

Hlohovec po ôsmych týždňoch spustil do prevádzky bezplatné wifi zóny. K tomuto kroku pristúpilo mesto v súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení proti šíreniu koronavírusu. Informáciu poskytloo mesto na svojej webovej stránke.

Na internet sa aktuálne pripojíte na Námestí sv. Michala, na pešej zóne na ulici M. R. Štefánika a v Šulekove na ihrisku na ulici Hájska a v centre.

Hoci sa život vracia do svojich bežných koľají, mesto stále apeluje na dodržiavanie hygienických opatrení. „Stále platí, že by sme sa mali aj naďalej správať zodpovedne k sebe i svojmu okoliu a dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Medzi ľuďmi vo vzdialenosti menšej ako päť metrov nosiť rúško aj v exteriéri, dodržiavať vzájomnú vzdialenosť (okrem členov spoločnej domácnosti) minimálne 2 metre, dodržiavať respiračnú etiketu (kašlať alebo kýchať do vreckovky, resp. do lakťového ohybu) a nepodávať si ruky,“ upresnila hovorkyňa mesta Hlohovec Zuzana Hrinková Siebenstichová.

Titulná fotografia je ilustračná.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie