Rastislav Búgel Hádzaná

HC Sporta Hlohovec podľahla reprezentácii

Domáce HC SPORTA Hlohovec podľahlo v modelovanom zápase reprezentačnému tímu.

V modelovanom zápase Slovenska, v posledný deň sústredenia reprezentácie v Hlohovci, odohral domáci celok kvalitné stretnutie. V prvom polčase ukázala reprezentácia svoju silu. Aj napriek sviatočnému obdobiu si do haly našlo cestu približne 150 fanúšikov hádzanej. Sporta nestačila reprezentantom už od prvého polčasu, keď išli do šatní spokojnejší hráči reprezentujúci Slovensko. (13:22) Aj druhý polčas prebiehal podľa predchádzajúceho scenára. Reprezentácia mala navrch v každom smere a tak si odnáša víťazstvo za stavu 23:35. Slovenská hádzanárska reprezentácia cestuje do Francúzska, kde vo štvrtok a sobotu odohrá dve priateľské, medzinárodné stretnutia.

Najlepší strelci Hlohovca: Tallo 6, S. Mažár 4, Dudáš 3 T. Szücs 3 ** Najlepší reprezentační strelci:** Paul 4, Rábek 4, Volentics 6, Mikéci 5, Antl 1, Petro 4, P. Hruščák 3, Kopčo 4, Szabó 3, Mazák 2, Cs. Szücs 1, Szapu 1, Guzy 1

Rozhodcovská dvojica: Sivák, Dvorský (SVK)