Hádzaná

Hádzanárske tímy v akcii: Muži s víťazstvom, ženy nestačili na Zlín, VIDEO

Mužský a ženský hádzanársky výber Hlohovca sa predstavil v akcii. Oba celky si počas ligových kôl zmerali sily so svojimi súpermi.

Zdroj: YouTube.com

Ženský tím HC Sporta Hlohovec sa predstavil v šiestom kole medzinárodnej MOL ligy. Na domácej pôde hostil súpera z Handball PSG Zlín.

Hostia si vypracovali pohodlný náskok už v prvom polčase, ktorý vyhrali o deväť bodov (10:19). V druhom dejstve už súperky zo Zlína prekvapenie nedopustili a tešili sa z víťazstva na palubovke Hlohovca.

HC Sporta Hlohovec – Handball PSG Zlín 25:33 (10:19)

Najviac gólov: Demajová 8/7, Czuczorová 8 – Minárčiková 6/2, Hubová, Kolářová, Kříčková po 5.

Rozhodovali: Majstrík, Manek, vylúčené: 2:5, ČK: Mizerová (Zlín), 7 m hody: 9/7 – 3/2

Zápas sledovalo: 150 divákov

O poznanie väčšiu radosť priniesli mužskí reprezentanti Hlohovca. Počas siedmeho kola najvyššej hádzanárskej súťaže vycestovali na palubovku do Modry.

O prevahe tímu HC Sporta Hlohovec svedčí aj polčasový výsledok. Hlohovec v prvom dejstve jasne dominoval (6:15). Prekvapenie sa nekonalo a hráči z Hlohovca napokon zaknihovali pohodlné víťazstvo

HáO TJ Slovan Modra – HC Sporta Hlohovec 18:31 (6:15)

Najviac gólov: Nižňan a Jurikovič po 4, Majerník a Púpava po 2, Lackovič 2/2 – Péchy 10/3, Rakús 4, Holdoš 4/1.

Rozhodovali: Daňo, Vydra, 7m hody: 3/2 – 6/5, vylúčení: 6:2

Zápas sledovalo: 270 divákov

Zdroj: TASR/Dnes24.sk