Hádzaná

Hádzanári Hlohovca hostili tím z Bratislavy: Nadstavbový zápas radosť nepriniesol

Najvyššia hádzanárska liga mužov na Slovensku pokračovala aj zápasmi skupiny o 7. - 10. miesto. Domácemu publiku sa predstavili aj hádzanári z Hlohovca.

Zdroj: YouTube.com

V 5. kole hádzanárskej Slovnaft Handball ligy mužov v skupine o 7. – 10. miesto prehral Hlohovec s ŠKP Bratislava 21:27. Na konte domácich tak pribudla ďalšia nadstavbová prehra, ktorá znamenala, že stratili istotu siedmeho miesta po nadstavbovej časti.

Hostia boli aktívnejší už od úvodu stretnutia. Domáci mali po prvom polčase dvojgólové manko (12:14). Vytúžený obrat nepriniesol ani druhý polčas. Po výsledku 21:27 si tak Hlohovec pripisuje ďalšiu prehru.

HC Sporta Hlohovec – ŠKP Bratislava 21:27 (12:14)

Najviac gólov: Péchy 6/2, Holdoš 4, Bogár a Hajko po 3 – Prokop 7/1, Kysel 5/2, Mikéci 4. Rozhodovali: Balogh, Klimko, 7 m hody: 2/2 – 3/3, vylúčení: 3:5, 100 divákov.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk