Rastislav Búgel Futbal

Gunners víťazmi Hlohovec24 CUP PSS

Hlohovec24.sk v spolupráci so spoločnosťou BCF a generálnym partnerom Prvou stavebnou sporiteľnou zorganizovali v sobotu 18. februára športovú akciu - turnaj v halovom futbale, na ktorom sa zúčastnilo 6 tímov zo širšieho okolia. Víťazom sa stal tím G

Športová hala Na Zábraní v Hlohovci ožila v sobotu futbalom. Výbornú rodinnú atmosféru dopĺňajúcu futbalový turnaj dotvárali rôznorodé sprievodné akcie. Počas prestávok medzi zápasmi sa súťažilo v kopaní na bránu a takisto sa žrebovala tombola, v ktorej nechýbalo množstvo zaujímavých cien. Na svoje si prišiel každý. Pre najmenších sme pripravili skákací hrad, omaľovánky a kto chcel, mohol si nechať na tvár namaľovať čokoľvek veselé. Aj to najkritickejšie oko istotne potešili vystúpenia Akadémie Mažoretiek Hlohovec počas prestávok. O občestvenie vybehaných žalúdkov sa postaral výborný guláš od Viechy Jašter.

Výsledky turnaja Hlohovec24 CUP Prvej stavebnej sporiteľne:

Slovan Koplotovce – Postavičky 3:1 TJ Dr. Trakovice – MFK Trogári 1:5 Slovan Koplotovce – Gunners 1:3 TJ Dr. Trakovice – ŠK Dobrá Voda 0:1 Postavičky – Gunners 1:5 MFK Trogári – ŠK Dobrá Voda 1:0

Štvrťfinále:

Gunners – Trakovice 8:2 Koplotovce – Dobrá Voda 1:6 Postavičky – Trogári 0:2

Semifinále:

Gunners – Dobrá Voda 3:0 Gunners – Trogári 2:1 Dobrá Voda – Trogári 3:1

Finále:

Finálové stretnutie dvoch skvelých mužstiev pripravilo skvelé divadlo. Od úvodu vyrovnané stretnutie v prvom polčase priklonili na svoju stranu hosťujúci hráči celku Gunners. Druhý polčas pokračoval v podobnom znení. Hráči Dobrej Vody sa snažili o zvrat, avšak smrtiacu ranu opäť pripojili Gunners a stali sa tak víťazmi celého turnaja. Dobrá Voda – Gunners 0:2

V našej fotogalérii vám ponúkame náhľad do atmosféry sobotňajšieho podujatia.