Erik Bojničan Futbal

Víťazi líg organizovaných Oblastným futbalovým zväzom Trnava sú známi. Záverečnú bodku za sezónou však dá až turnaj, na ktorom sa predstavia práve najúspešnejšie celky. Pozrite si KOMPLETNÝ rozpis!

Ilustračný obrázok k článku Futbalový sviatok na záver sezóny: O pohár víťazov ObFZ Trnava zabojujú aj celky z nášho regiónu!

Medzi účastníkmi turnaja sú víťaz Oblastného majstrovstva Drahovce, Oblastnej súťaže A Dechtice a B Borovce. III. triedu A vyhrali Smolenice, béčko Koplotovce. Šiestym mužstvom je organizátor z Červeníka. Celkové umiestnenie všetkých líg si môžete pozrieť v článku: KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Výsledky a tabuľky po ukončení sezóny!

Najlepšie tímy sezóny

Žreb prisúdil do skupiny A Drahovce, Borovce a Smolenice. V skupine B si zahrajú domáci tím s Dechticami a Koplotovcami. V skupine hrá každý s každým, víťazi skupín odohrajú od 18:30 hod. finále. Zápasy sa budú hrať na dvakrát tridsať minút s desaťminútovou prestávkou.

• 18:30 hod. finále

„Pozývame všetkých priaznivcov oblastného futbalu stráviť futbalovú nedeľu do Červeníka. Budete mať možnosť vidieť v akcii najlepšie tímy sezóny 2014/2015. Veríme, že turnaj bude mať vysokú športovú úroveň a diváci uvidia kvalitné stretnutia,“ teší sa na divákov predseda Oblastného futbalového zväzu Trnava Vladimír Hracho.