Futbal

Futbalisti miestneho klubu sa aj v aktuálnej sezóne predstavili v IV. lige Severozápad. Na nový ročník sa naladili víťazstvom.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti vstúpili do nového ročníka: V prvom zápase víťazstvo na trávniku nováčika

Kolobeh IV. ligy Severozápad sa rozbehol úvodným kolom. V uplynulom ročníku skončili futbalisti FC Slovan Hlohovec na konečnom deviatom mieste. V novom ročníku sa pokúsia o ešte lepší výsledok.

Úvodné kolo sa pre miestny klub začalo v sobotu 4. augusta výkopom na trávniku nováčika z Trebatíc. „V prvom polčase obaja aktéri stretnutia veľa futbalovej krásy, prítomním divákom nepredviedli.Hralo sa bez nápadu a v strede ihriska,“ informuje klub z Hlohovca na svojom webe.

V 53. minúte posielal otváracím gólom zápasu hostí do vedenia Jozef Andrássy (0:1). V poslednej minúte stretnutia spečatil víťazstvo FC Slovan Hlohovec Martin Blaško (0:2).

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Klub dal úspešným vstupom do ligového ročníka peknú pozvánku na tretie kolo Slovenského pohára, ktoré sa uskutoční na štadióne v Hlohovci v stredu o 17.00 hodine, keď k nám pricestujú futbalisti Baník Prievidza.

OFK STAVOPRAC TREBATICE – FC SLOVAN HLOHOVEC 0:2 (0:0)

Góly: Jozef Andrássy (53. minúta), Martin Blaško (90. minúta).