Futbal

IV. liga Severozápad pokračovala zápasmi 15. kola. Hlohovec hostil futbalistov Častkoviec.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti s ďalším víťazstvom: Na prvé miesto strata jediného bodu a zápas k dobru!

V predošlom zápase zvíťazili futbalisti Hlohovca na trávniku Domaniže 1:4 a stiahli stratu na vedúce mužstvo tabuľky na tri body. V 15. kole privítali na domácom trávniku nepríjemného súpera OK Častkovce. V prvom dejstve videlo viac ako dvesto divákov málo gólových príležitostí.

„Do druhého polčasu sme nastúpili aktívnejší a bojovnejší a tak sa hral viac vyrovnavý futbal. V 84. minúte korunoval hlavou väčšiu túžbu domácich zvíťaziť Suchánek a tým pádom zostali 3 body doma,“ informuje klub FC Slovan Hlohovec na svojom Facebooku. Hlohovec je tak aj po 15. ligovom kole doma stále neporazeným celkom.

Svoju jesennú dominanciu môžu Hlohovčania potvrdiť 17. novembra na trávniku FC Baník Prievidza, kedy odohrajú dohrávku 8. kola. V prípade víťazstva prezimujú na prvom mieste.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

FC Slovan Hlohovec 1:0 OK Častkovce (0:0)

Gól: 84. Henrich Suchánek

Rozhodovali: Andrej Martiška, Markus Šinka, Ján Lenický