Futbal

Futbalisti porazili Bánovce nad Bebravou: Na prvú štvorku strácajú iba 3 body

Futbalisti miestneho klubu si poradili s ďalším súperom a držia tak krok s vedúcou trojicou. Z bodov sa tešili po zápase s Bánovcami nad Bebravou.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti porazili Bánovce nad Bebravou: Na prvú štvorku strácajú iba 3 body

Skóre zápasu otváral hosťujúci hráč Patrik Zajac v 30. minúte hry. Na radosť prítomných divákov to však bol posledný presný zásah súpera. Ešte do polčasu sa presadil Ivan Čulák (40. minúta) a bolo vyrovnané.

Po zmene strán prišla gólová kanonáda domáceho tímu. Martin Broš priklonil stav na stranu Hlohovca (53. minúta) a v 81. minúte premenil šancu Henrich Suchánek (3:1). Na konečných 4:1 napokon ešte zvyšoval v poslednej minúte zápasu Dávid Stanek. Hlohovčania touto výhrou natiahli sériu na 5 týždňov bez porážky," informuje klub FC Slovan Hlohovec na svojom Facebooku.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Najbližšie sa futbalisti Hlohovca predstavia 4. novembra o 11.30 na trávniku priebežne šiesteho klubu Partizán Domaniža.

FC Slovan Hlohovec 4:1 Spartak Bánovce nad Bebravou (1:1)

Góly: 40. Čulák, 53. Broš, 81. Suchánek, 90. Stanek – 30. Zajac