Futbal

Futbalisti na siedmej priečke: V deviatom kole strelili súperovi tri góly

Počas víkendu mala IV. liga Severozápad na programe zápasy deviateho kola. V akcii tak boli aj futbalisti Hlohovca.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti na siedmej priečke: V deviatom kole strelili súperovi tri góly

Futbalisti Hlohovca vybehli na domáci trávnik v sobotu 29. septembra. Počas 9. ligového kola hostili súpera TJ Slavoj Boleráz. Hlohovec chcel proti súperovi s podobným tabuľkovým postavením bodovať a to sa aj podarilo.

Približne stovka divákov videla v 5. minúte premenený pokutový kop v podaní Dmitrija Kormana (1:0). Rovnaký hráč, rovnaká situácia. Korman premenil aj druhý nariadený pokutový kop v 29. minúte zápasu a mohlo sa ísť do šatní.

Akékoľvek snahy hostí o zníženie a prípadné vyrovnanie pochovala 64. minúta riadneho hracieho času. Presný zásah za chrbát hosťujúceho brankára zaznamenal Martin Broš a bolo rozhodnuté.

Najbližšie sa futbalisti FC Slovan Hlohovec predstavia 6. októbra na trávniku priebežne druhého celku ŠK Slovan Šimonovany – Partizánske.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

FC Slovan Hlohovec – TJ Slavoj Boleráz 3:0 (2:0)

Góly: Dmitrij Korman (5. a 29. minúta), Martin Broš (64. minúta)

Rozhodovali: Michal Košťál, Rastislav Španka, Lukáš Trnka