Erik Bojničan Bowling

Frašták tours má za sebou úspešný štart: Pozrite si výsledky a fotky z prvého kola

Veľké množstvo bowlingových nadšencov sa už nevedelo dočkať populárneho turnaja s názvom Frašták tours, ktorý má za sebou úspešný štart. Prečítajte si o priebehu prvého kola.

Ilustračný obrázok k článku Frašták tours má za sebou úspešný štart: Pozrite si výsledky a fotky z prvého kola
Zdroj: Dnes24.sk

V sobotu 28. februára odštartovalo 1.kolo 4 ročníka populárneho Frašták tours, ktoré sa konalo v bowlingovej herni v neďalekej Nitre. Turnaj sa teší obľube aj v tomto ročníku 44 Hlohovčanov, ktorí vytvorili na dráhach skvelú atmosféru. O dobrú náladu a športové vyžitie nebola núdza.

Hralo sa v troch rundách na 4 hry, systémom “Amerika“. Po zimnej prestávke sa najviac darilo víťazovi minulého ročníka Tomášovi Weselowskému. Po sčítaní všetkých výsledkov obsadil prvé miesto práve minuloročný víťaz. Výkonom 805 zvalených kolov je úctyhodný. Na druhej priečke sa umiestnil Ján Hrnčár s počtom 749 a tretie miesto získala prekvapujúco, ale zaslúžené zástupkyňa nežného pohlavia Martina Šnajdarová (746).

Kvalitné výkony však predviedli viacerí hráči a je vidieť u nich napredovanie. V ďalších kolách teda môžeme vidieť ešte napínavé výsledky. Keďže z deviatich turnajov sa v závere počíta len 7 najlepších výkonov je stále všetko otvorené.

21. marca sa Frašták tours presúva do Trnavy, kde sú pripravení vyraziť ďalší noví hráči. Do konca roka navštívia hlohovčania ešte 7 bowlingových herní po celom západnom, ale aj strednom Slovensku, či v českej Olomouci.

Viac o turnaji Fraštátk tours sa dočítate TU.

FOTO: Prvé kolo bowlingového turnaja Frašták Tours
29
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie