Klaudia Goncalves Futbal Rôzne Šport Správy

Fraštacký pohár vo futbale má víťazov: Súperov prevalcoval Handball team

Športová hala Na Zábraní sa už po šiestykrát stala dejiskom súťaže Fraštacký pohár vo futbale. Ktoré tri tímy obsadili víťazné priečky? Dozviete sa v článku.

Ilustračný obrázok k článku Fraštacký pohár vo futbale má víťazov: Súperov prevalcoval Handball team
Zdroj: OZ Frastačania

V športovej hale Na Zábraní sa v sobotu 23.11.2019 odoh­rávalo veľké futbalové zápolenie. V rámci 6. ročníka súťaže Fraštacký pohár vo futbale bolo odohraných 18 zápasov, o prvenstvo bojovalo 8 družštiev a takmer 100 hráčov.

V 5 ročnej histórii pohára sa ešte nikdy nestalo, aby niektorý z tímov získal prvenstvo dvakrát.

V sobotu sa to však podarilo družstvu Hanball team a po druhýkrát sa umiestnili na víťaznej priečke. Striebornú pozíciu obsadil Team Bekaert a na treťom mieste skončili organizátori turnaja z O.Z. Fraštačania.

„Najmladší hráč turnaja mal 21 rokov, najstarší 53 rokov. Najnižší vekový priemer družstva bol 29 rokov, najvyšší 41 rokov,“ informovali organizátori z O.Z. Fraštačania.

Najlepším hráčom turnaja sa stal Marián Cícer, najlepším brankárom Martin Totka. Titul najlepšieho strelca si odniesol Adrán Látečka a za najväčšieho elegána turnaja bol vyhlásený Vladimír Bosák.

„Ďalší ročník Fraštackého pohára za nami, blahoželám chlapom z Handball Teamu, ktorí si evidentne pomýlili šport a ako prví v histórii turnaja vyhrali druhýkrát!,“ zhodnotil podujatie primátor mesta Miroslav Kollár.

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk