Zuzana Jakubičková Futbal

FC Slovan má bod z Trebatíc

Futbalisti z Hlohovca remizovali v zápase 18. kola V.ligy- západ v Trebaticiach.

V prvom polčase Hlohovčania svoju hernú prevahu na gól premeniť nedokázali. Vedúci gól hostí strelil v 74. minúte Sýkora po akcii z pravej strany.

O prvé jarné víťazstvo však Hlohovčanov pripravil Zelenay z Trebatíc, ktorý v 84. minúte vyrovnal na konečných 1:1.

V následujúcom kole narazí FC Slovan na mužstvo zo Smoleníc, ktoré sa nachádza na spodnej časti tabuľky.

Trebatice – FC Slovan Hlohovec 1:1 (0:0) Góly: 74. Sýkora – 84. Zelenay

Hlohovec: Pavlovčík – Káčer, Vavrinec (80. Krajčo R.), Lehocký, Majerník, Knížat (k), Hulík, Kakaščík, Čulág, Doktor (86. Kováč), Sýkora

Výsledky 18. kola Modranka – Krtovce 0:3 (0:2) Kúty – Radošovce 1:1 Smolenice – Borský Mikuláš 2:0 (1:0) Trebatice – Hlohovec 1:1 (0:0) Krakovany – Križovany 0:3 (0:2) Veľké Kostoľany – Jacovce 3:0 (1:0) Petrova Ves – Moravský Sv.Ján 1 :1 Šaštín Stráže – Radošina 2:0 (0:0)