Klaudia Goncalves Rôzne Hádzaná Šport Správy

Do Hlohovca prídu posily: Tím Sporty sa rozrastie o bývalé mládežnícke reprezentantky

Hádzanárskemu klubu Sporta Hlohovec sa podaril parádny úlovok. Tím posilnia bývalé mládežnícke reprezentantky Kristína Kisová, Sofia Demajová a Martina Tulipánová.

Ilustračný obrázok k článku Do Hlohovca prídu posily: Tím Sporty sa rozrastie o bývalé mládežnícke reprezentantky
Zdroj: TASR

Tím Sporty sa rozrastie o nové ženské posily. Okrem troch bývalých mládežníckych reprezentantiek pribudnú do tímu ďalšie talentované hráčky Dominika Czuczorová a Katarína Kolečániová.

„Už v závere minulého týždňa sme absolvovali rozhovory s potenciálnymi posilami. V prípade Kisovej a Demajovej to bolo pomerne rýchle. Následne sme oslovili aj mladé hráčky ako Kolečániová a Czuczorová a aj s tými sa nám podarilo dohodnúť,“ uviedol pre klubový web Patrik Voltmann, prezident Sporty Hlohovec.

Do hlohovského tímu sa vráti aj odchovankyňa Sporty Ivona Skaličanová.

Podľa slov prezidenta klubu Patrika Voltmanna je tím pripravený urobiť maximum, aby sa Sporta s novou výzvou v podobe MOL ligy popasovala dôstojne. „Návrat po tridsiatich rokoch medzi ženskú hádzanársku elitu si chceme vychutnať po všetkých stránkach a urobíme všetko, čo sa bude dať, aby to z našej strany malo čo najvyššiu úroveň,“ povedal pre web sporta.sk Voltmann.

Foto: ilustračné (Sofia Demajová v drese Prešova)

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie