Chceli by ste pracovať pre Hlohovec? Na takéto miesta hľadá radnica ľudí

Ak máte záujem pracovať pre mesto Hlohovec, je tu príležitosť. Radnica totiž hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľných pozícií.

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Chceli by ste pracovať pre Hlohovec? Na takéto miesta hľadá radnica ľudí
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Hlohovec ohlásilo voľné pracovné pozície. Ak máte záujem pracovať pre radnicu, pozrite si, na ktoré posty hľadá ľudí aj aké sú stanovené podmienky.

Referent pre právne zabezpečenie

Podmienky účasti: vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo (uchádzač preukáže predložením originálu alebo osvedčenej kópie diplomu priamo na osobnom pohovore), bezúhonnosť (je potrebné preukázať výpisom z registra trestov v prípade úspechu pred nástupom do pracovného pomeru), práca s PC (Word, Excel, internet), právna prax výhodou; pozícia je vhodná aj pre absolventa, prax v oblasti správneho konania a exekučného konania výhodou, prax v oblasti verejnej správy výhodou

Osobnostné predpoklady: vysoké pracovné nasadenie, motivácia pre prácu vo verejnom záujme, iniciatívny prístup, schopnosť učiť sa nové veci, komunikačné zručnosti, príjemná osobnosť so zodpovedným prístupom k práci, spoľahlivosť a flexibilita, precíznosť a presnosť, samostatnosť, analytické myslenie

Písomnú prihlášku pre pohovor spolu so štruktúrovaným životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov je potrebné do 28. 07. 2017 do 12.00 h zaslať elektronickou poštou na adresu daniela.sulako­va(zav.)hloho­vec.sk.

Referent stavebného úradu v Hlohovci na Odbore výstavby

Podmienky účasti: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného odboru, odborná prax v činnosti stavebného úradu vítaná, bezúhonnosť, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, analyzovanie a riešenie problémov, precíznosť, spoľahlivosť a flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť, práca s PC (MS Office, internet)

Písomnú prihlášku spolu so štruktúrovaným životopisom, overeným dokladom o vzdelaní, výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace a súhlasom so spracovaním osobných údajov je potrebné do 31. 7. 2017 do 13.00 h odovzdať osobne do podateľne MsÚ v Hlohovci alebo zaslať poštou na adresu: Mesto Hlohovec, M. R. Štefánika č. 1, 920 01 Hlohovec. Zapečatenú obálku je potrebné označiť heslom: „referent Stavebného úradu – neotvárať.

Nič pre vás? Skúste aj toto:

Www.hlohovec24­.sk/profesia, zamerajte sa na pravý stĺpček. Práve tam nájdete v rámci našej spolupráce s Profesia.sk najnovšie pracovné ponuky z ich portálu pre okres Hlohovec.

Všetky nové ponuky z nášho okresu sa automaticky zobrazia aj na Hlohovec24 v tomto pravom stĺpčeku. Sledujte preto sekciu Profesia na vašej 24-ke pravidelne…

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame