Adventný víkend v Hlohovci: Tipy na podujatia, kam sa oplatí zájsť

Máme tu posledný predvianočný víkend. Ak ho trávite v Hlohovci, nudiť sa nemusíte. Pozrite si, čo sa chystá.

Ilustračný obrázok k článku Adventný víkend v Hlohovci: Tipy na podujatia, kam sa oplatí zájsť
Zdroj: Dnes24.sk

Vianočné trhy

Sobota, nedeľa, Námestie svätého Michala

Aj počas víkendu to bude na vianočných trhoch žiť. Okrem všakovakých stánkov si môžete pozrieť i zaujímavý kultúrny program. Aby vám nič neuniklo, pozrite si program.

Burzoblšák na Koperníčke

Sobota 16. decembra od 9:00 do 14:00 h, II. ZŠ Koperníkova 24

Počas chystaného Burzoblšáku si na svoje prídu milovníci atmosféry trhov so všemožným tovarom. Či už sa chcete niečoho čo už nepotrebujete zbaviť, či naopak za rozumné ceny nakúpiť, určite by bola škoda nechať si ho ujsť. Predávať sa budú oblečenie, topánky, knihy, hračky, drobná elektronika a podobne.

Kino: Ja zloduch 3

Sobota o 17:00, Kino Úsmev Hlohovec

Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimóni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča, ktoré je mu na nerozoznanie podobné…

Hudobné vystúpenia skupín

Sobota 16. decembra o 19:00, Empírové divadlo v Hlohovci

Koncert v predvianočnej naháňačke isto príde vhod nie len milovníkom dobrej hudby. Počas chystanej akcie vystúpia Stano „Standard“ Kamenčík, Filip Marek, Druhá edícia, Músai & Makino Takashi (projekcia), Breed Nirvana (unplugged) a Hlboká Plytčina.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk