Rastislav Búgel Iné športy

Po prehre prvé body Hlohovca

HC SPORTA Hlohovec vycestoval v poslednom zápase do Bardejova. Po predchádzajúcom neúspechu prišla nová nádielka extraligových bodov.

Hlohovčania vycestovali plní elánu, dobre naladení. Po úspechu v druhom kole PVP prišla nečakaná extraligová prehra. Na palubovke Bardejova tak SPORTA chcela bodovať. V prvom polčase boli diváci svedkom kvalitnej hádzanej, v ktorej držali opraty hosťujúci hráči. Vedenie strhla SPORTA už po pár minútach na svoju stranu. Nič nenasvedčovalo tomu, že by v zápase dopustili akékoľvek prekvapenie. Už prvá 30.minútovka bola naklonená fračtačanom. Do polčasovej prestávky prenášali hosťujúci hádzanári skóre 7:14. Ani v ďalšom priebehu stretnutia Hlohovec nedopustil žiadne zaváhanie. MHC Bardejov nenachádzalo recept na skvelú hru HC SPORTA Hlohovec. Druhý zápas na palubovke súpera nepripomínal predchádzajúci duel ani v najmenšom. Hlohovec tentokrát nezaváhal a za stavu 18:30 odnáša cenné body do ďalšieho zápolenia v extralige hádzanej.

MHC Bardejov – HC Sporta Hlohovec 18:30 (7:14) Divkákov: 490

Nasledujúci zápas: 22.10.2011 HC SPORTA Hlohovec – ŠKP Bratislava