Hádzaná

Ligový pohár pokračoval 3. kolom: Sporta nestačila na rezervu Tatrana

Najvyššia hádzanárska súťaž mužov pokračovala zápasmi tretieho kola Ligového pohára. Sporta cestovala na palubovku rezervného tímu Tatran Prešov.

Ilustračný obrázok k článku Ligový pohár pokračoval 3. kolom: Sporta nestačila na rezervu Tatrana

V druhom kole Ligového pohára získali hádzanári z Hlohovca bod za remízu pred domácim publikom s ŠKP Bratislava (24:24). V treťom kole cestovali na ihrisko súpera. Sokom ďalšom meraní síl im boli hráči Tatran Prešov B.

Hádzanári Tatrana Prešov B zvíťazili v 3. kole Ligového pohára o 5. – 8. miesto nad HC Sporta Hlohovec 34:26.

Tatran Prešov B – HC Sporta Hlohovec 34:26 (20:7)

Najviac gólov: Šárpataky 8, Rečičár 7, Majirský, Radčenko a Tsarapkin po 5 – Tschur 8/5, Laho 6, Takáč 4. Rozhodovali: Brunovský, Čanda, 7 m hody: 0/0 – 5/5, vylúčení: 4:1, 95 divákov.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk