Kam sa vybrať cez víkend? TIPY na akcie v Hlohovci a okolí

Víkend je už tu. Ak premýšľate nad tým, na aké podujatie by ste si počas neho mohli zájsť, neváhajte a nechajte sa inšpirovať.

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Kam sa vybrať cez víkend? TIPY na akcie v Hlohovci a okolí
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Kopec

Sobota 9. september o 20:00, Vyhliadka Šianec Hlohovec

Začiatok septembra v Hlohovci už po šiesty krát bude patriť milovníkom elektronickej hudby. Rozlúčka s letom, ako sa patrí sa aj tento rok chystá na samotnom vrchole vyhliadky Šianec nad našim mestom, ktorá dotvára výbornú atmosféru, ktorá na Kopci panuje.

Vráťme Slovensku Harmoniku

Sobota 9. september, Mesto Leopoldov

Jubilejný 10. ročník podujatia Vráťme Slovensku Harmoniku sa chystá v neďalekom Leopoldove. Ako uvádza mesto, vítaní sú všetci priaznivci harmoník, či už ako súťažiaci, alebo ako diváci. Po vystúpení harmonikárov podujatie pokračuje kultúrnym programom

Deň športu

Sobota 9. september od 13:00 hod., Zámocká záhrada Hlohovec

Od polikliniky, cez areál Zámockej záhrady, kúpaliska až po areál minigolfového ihriska v Hlohovci čaká na ľudí výber toho najlepšieho, čo hlohovecký šport ponúka. Ako informuje organizátor, budete mať možnosť súťažnou formou vyskúšať si všetko a tiež vybrať pre svoje dieťa aj pre seba šport, ktorý bude baviť celú rodinu. Na akcii bude vytvorených až 30 športových stanovíšť.

Výstava

Sobota – Nededeľa 13:00 – 18:00 hod., Vlastivedné múzeum

Na aktuálnu výstavu s názvom Fašizmus včera a dnes pozýva Vlastivedné múzeum v Hlohovci. Ako uvádza múzeum, jedná sa p tematickú výstavu k obdobiu druhej svetovej vojny.

Rudolf Dilong a hlohovská literárna avantgarda

Nedeľa 10. september o 15:00 hod, Refektár Vlastivedného múzea v Hlohovci

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame