Rastislav Búgel Iné športy

Hlohovčania s druhou prehrou v sezóne

Hádzanári HC SPORTA Hlohovec podľahli v 8.kole extraligy na palubovke súpera.

Katom sa na teraz stal celok HK Topoľčany. Hlohovčania nastúpili do zápasu po náročnom pohárovom víkende. Do zápasu nezasiahol Zaťko, ktorý ostal ako jediný mimo zostavy. Pred Sportou bol ťažký zápas. Topoľčany síce okupovali spodné priečky ligovej tabuľky, avšak rozhodne sa radia k tímom, ktoré vedia odohrať kvalitné stretnutia. Prvá 30.minútovka duelu sa niesla vo vyrovnanom tempe. Mierne navrch mali domáci hráči, ktorí dokázali po prvom polčase obohrať HC Hlohovec za stavu 10:9. Hosťujúci fraštačania boli celkom, ktorý musel zabrať už od úvodu poslednej časti zápasu. Napínavé stretnutie ukázalo unavenú lavičku hostí. Hlohovec po ťažkom víkende nestačil rozbehnutému súperovi. Hala s 580 divákmi videla kvalitné stretnutie v ktorom sa predviedli domáci hráči a za stavu 24:21 si odniesli ďalšie extraligové body.

HK Topoľčany – HC Sporta Hlohovec 24:21 (10:9) **Počet divákov: **580

**Nasledujúci zápas: ** MHC Bardejov : HC SPORTA Hlohovec (15.10.2011)