Čo sa bude diať v Hlohovci: Naše tipy na celý týždeň

Prinášame vám prehľad podujatí, ktoré vám odporúčame v Hlohovci zažiť počas tohto týždňa. Necháte sa inšpirovať?

Erik Bojničan
Ilustračný obrázok k článku Čo sa bude diať v Hlohovci: Naše tipy na celý týždeň
Foto: Erik Bojničan / Zdroj: Dnes24.sk

Farmárske trhy

Utorok 22. augusta od 08:00 do 18:00 hod., Námestie svätého Michala

Najrôznejšie vône, chute či ručné výrobky. Pravú atmosféru farmárskych trhov môžete zažiť priamo v centre Hlohovca na Námestí svätého Michala.

Mačičky a televízor

Utorok 22 august o 17.00 hod. Zámocká Záhrada

Všetky deti majú radi zvieratká najmä šteniatka a mačiatka. Všetky deti sa radi dívajú na televíziu, ale nevedia čo sa môže stať, keď to s pozeraním preženú, počas predstavenia sa to však najmenší dozvedia. Deti s predstavením Divadla Babena zavítajú do zázračného sveta zvieratiek a s pomocou detí naučia neporiadne mačičky čo je dobré a čo zlé.

Čítanie v tráve

Štvrtok 24. augusta o 10:00 hod., Zámocká záhrada

Najmenší Hlohovčania, ale i dospelí budú môcť opäť popustiť uzdu svojej fantázii. Chystá sa ďalšie Čítanie v tráve. Na podujatí z cyklu Mestskej knižnice Hlohovec bude čítať Gabriela Magalová.

Verejné stretnutie

Štvrtok 24. augusta o 17:30 hod., Detské ihrisko na Sihoti

Mesto pozýva na verejné stretnutie spojené s piknikom na tému plánovania verejných priestorov na sídlisku Sihoť. Podľa radnice ide o príležitosť pre obyvateľov spolupodieľať sa na tom, ako budú vyzerať ich okolité priestory od zadania projektu po jeho realizáciu.

Kino: Personal Shopper – FK Urania 1919

Štvrtok 24.august o 20:00 hod., Kino Úsmev

Mladá Američanka Maureen sa živí v Paríži ako osobná nákupkyňa oblečenia pre obletovanú mediálnu celebritu. Voľný čas trávi v zvláštnom opustenom dome, kam sa nasťahovala po smrti jej brata. Je presvedčená, že s ním vie nadviazať kontakt.

Kino: Únos

Piatok 25.august o 20:00 hod., Kino Úsmev

Posledný deň prvého roku mladej slovenskej republiky sa chýli ku koncu. Všetci oslavujú. Kráľ podsvetia Efendi, aj Prezident. Iba Predseda nemá čo oslavovať. Prezident, ktorému on sám vyšliapal chodník k funkcii, odmietne vymenovať jeho šikovného Chalaniska za ministra. Ako ho prinútiť počúvať, čo chce Predseda?

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Hlohovca a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame