Zuzana Jakubičková Futbal

Čakanie na výhru pokračuje: Slovan remizoval s Radošinou

Zraneniami oklieštený Hlohovec nastúpil v 28. kole V. ligy-západ na domácom ihrisku proti Radošine.

Skóre zápasu otvoril po kolmej prihrávke hráč hostí Bičan. Hlohovčania sa snažili o vyrovnanie prevažne útokmi po krídlach, v prvom polčase však ďalší gól nepadol.

Aj o otvárací gól druhého polčasu sa postarali hráči Radošiny. FC Slovan sa však nezlomil ani za nepriaznivého stavu 0:2 a kontaktný gól vsietil po rohovom kope z pravej strany Vladimír Krajčo. O pár minút neskôr bolo vyrovnané, keď center z ľavej strany využil Majerník. V závere zápasu sa oba tými snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. K streleniu rozhodujúceho gólu však mali bližšie hráči Radošiny, keď 2-krát trafili konštrukciu brány a nevyužili ani samostatný nájazd na domáceho brankára.

FC Slovan Hlohovec – Radošina 2:2 (0:1) Góly FC Hlohovec: Krajčo, Majerník

Výsledky 28. kola: Slovan Hlohovec – Radošina 2:2 (0:1) Krtovce – V. Kostoľany 2:0 Borský Mikuláš – Šaštín Stráže 1:1 (1:1) Smolenice – Trebatice 1:2 (1:0) Modranka – Jacovce 2:0 (0:0) Križovany – Moravský Sv. Ján 3:1 (3:0) Radošovce – Petrova Ves 2:0 (2:0) Kúty – Krakovany 1:4 (0:2)